Kurumsal

Hikayemiz

Ekc Yapı “Isı yalıtımı ülke kazanımı” mottosu ile sizlerle. Her zaman kazanç elde edeceğiniz sistemler kurmaktadır. İlk günkü amatör heyecanla tüm işlere farklı yaklaşır ve en iyisi uygulamaya çalışırız. 2015 yılında ısı yalıtım ve mantolama ana kollarında hizmet vererek sektöre başladık.

Firmamız kısa sürede bir çok kaliteli farklı markayı kullanmaya başladı. 

Isı yalıtım ve mantolama hizmetlerinin yanı sıra dekoratif bina uygulamaları da sunmaktadır. 

Firmamızda ayrıca bayisi olduğumuz kaliteli markaların ve yapı malzemelerinin toptan ve perakende satış hizmeti bulunmaktadır.

Dış ve iç cephe mantolama sistemlerini uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet ile almak için hemen 0216 383 85 08 numaralı ofis telefonumuzu arayın. Mantolama & tadilat işleri için teklif almak istiyorsanız Ücretsiz Keşif Formunu doldurmanız yeterli. Isı yalıtım ve mantolama işleri için İstanbul’da kurumsal bir firma ya da profesyonel ekip arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Misyonumuz

İstanbul dışında Kocaeli, Adapazarı, Bursa ve Tekirdağ ‘da da referansları bulunan firmamız hizmet verdiği ısı yalıtım mantolama hizmetlerini 30 ilden fazla yere sunmayı hedeflemektedir.

Kurumsal Firma

EKC YAPI olarak yapılarınıza mantolama ve kaliteli dış cephe çözümleri sunuyoruz. Kalitenin yanı sıra süre ve söz verdiği tüm alanlarda en iyisini sunmaya gayret ediyoruz. Sizinle ilk tanışmamızdan itibaren iş süreci ve sonrasında her zaman karşınızda kurumsal bir firma bulacaksınız.

Profesyonel Ekip

Profesyonel çalışanlardan kurulu ekibimiz hem saha da hem de kurumsal olarak ofis içerisinde daima tedbirli ve hoşgörülüdür. Sizleri her zaman dinler ve sizlere daima profesyonelce yaklaşır sizleri bir dost gibi dinler. İhtiyacınızı en iyi şekilde belirlemek için çalışırlar.

Yüksek Verimlilik

Tüm ısı yalıtım ve mantolama işlerinde yüksek verimlilik gözardı edilmeksizin en karlı işleri sizlere sunarız. Hem zaman olarak hem de maddi olarak en az maliyet ile en kısa sürede sizlere destek oluyoruz. Kış aylarında sıcak, yaz aylarında serin tutacak verimlilik sağlıyoruz.

Müşteri Desteği

Satış sonrası yani hizmet teslim tarihinden geçerli olacak şekilde tüm kurulumlarımızın arkasındayız. Her zaman koşulsuz destek konusunda hizmet vermekteyiz. Her işimizin arkasındayız ve sizlerin isteklerini her zaman dilnliyoruz.

Bir sorunuz var?

İster apartman yönetici olun, ister bina/site sakini olun. Bizlere istediğiniz tüm soruları sorabilir ve en doğru cevabı alabilirsiniz. Gizlilik prensibimiz ile tüm görüşmelerimiz gizli kalacaktır.

Başa dön